Ząbkowice Śląskie atrakcyjnym partnerem dla europejskich miast
W dniu 21 marca 2017 roku delegacja Ząbkowic Śląskich na czele z Burmistrzem Marcinem Orzeszkiem uczestniczyła w spotkaniu z władzami czeskiego miasta Nachod. Celem wizyty było omówienie możliwości wspólnego aplikowania i realizacji projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska. Gospodarzem spotkania był starosta Náchodu Jan Birke, który podkreślał, że intencją władz tego miasta jest podjęcie współpracy po stronie Polskiej z doświadczonym partnerem przy realizacji projektów unijnych, za jaki uchodzą Ząbkowice Śląskie. Omówiono założenia projektowe do najbliższego naboru wniosków, dzięki czemu możliwe będzie podjęcie współpracy przy realizacji wspólnych działań w przyszłości.
Zobacz także
WAKACJE 2026 w Gminie Ząbkowice Śląskie - sprawdź harmonogram: bezpłatne wycieczki, zajęcia sportowe, warsztaty i wiele innych!
23.06.2026
Aktualności
Gmina Ząbkowice Śląskie z dofinansowaniem w programie „Aktywny Orlik 2026”
23.06.2026
Aktualności
Zapraszamy na Piknik Integracyjny dla Mieszkańców Ząbkowic Śląskich! - 27 czerwca 2026 r.
18.06.2026
Aktualności