Wizyta gości z miasta partnerskiego Uchte / Niemcy

h

W dniach od 12 do 14 czerwca w Ząbkowicach Śląskich, gościliśmy mieszkańców miasta partnerskiego Uchte w Niemczech.

Grupa wraz z Burmistrzem Uchte Rüdigerem Kaltofen, została przyjęta i serdecznie ugoszczona przez rodziny zamieszkujące naszą gminę. Jest to już ponad 20 letnia tradycja, polegająca na wymianie mieszkańców naszych zaprzyjaźnionych miast, gdzie możemy wspólnie poznać kulturę, historię oraz codzienne życie naszych partnerów.