Promujmy Krzywą Wieżę
Zasady konkursu są bardzo proste - wypełniamy ankietę, w której zgłaszamy propozycje miejsc wartych odwiedzenia. Ankieta dostępna jest tutaj:
http://www.umwd.dolnyslask.pl/konkurs-razem-odkryjmy-dolny-slask/
Na podstawie głosowania powstanie unikatowy przewodnik autorstwa internautów, wydany przez samorząd województwa, a autorzy zwycięskich propozycji otrzymają nagrody i dołączą do grona twórców przewodnika. Konkurs trwa od 3 lipca do końca sierpnia br.
Akcja wspierana będzie przez uaktualnioną wersję aplikacji na urządzenia mobilne – Dolny Śląsk Guide. Mogą z niej korzystać posiadacze telefonów z systemami operacyjnymi Android oraz iOS (iPhone), a także użytkownicy tabletów iPad. Program można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz AppStore oraz ze strony http://www.dsgapp.com/pl
Dzięki państwa zgłoszeniom i ciekawym uzasadnieniom, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, jako unikatowa i jedna z najbardziej tajemniczych budowli Dolnego Śląska, będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna i z całą pewnością zainteresuje i zachęci do przyjazdu do Ząbkowic Śląskich, szerszego grona turystów
Zapraszamy do promocji Krzywej Wieży!

fot. umwd.dolnyslask.pl