Podpisano umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska na ograniczenie niskiej emisji
4 listopada zostały podpisane umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na dofinansowanie zadań pn.: „Wymiana pieców w Gminie Ząbkowice Śląskie” i „Wymiana źródeł ciepła w gminie Ząbkowice Śląskie” w ramach programu „Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego”. Dzięki realizacji tych zadań zostanie zlikwidowanych łącznie 55 pieców węglowych. Całkowita kwota dofinansowania w formie pożyczki dla Gminy to 375 000,00 zł.

Zobacz także
UWAGA - 1 sierpnia uruchomienie syren alarmowych - upamiętnienie 82. rocznicy Powstania Warszawskiego
31.07.2026
Aktualności
XLIII Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich: Rada Miejska przyznała dotacje dla 10 wspólnot mieszkaniowych, 2 parafii oraz 1 fundacji na prace remontowe, budowlane i konserwatorskie
31.07.2026
Aktualności
Na sprzedaż 2 działki pod zabudowę usługową w atrakcyjnym rejonie Ząbkowic Śląskich (ul. Ziębicka i Cukrownicza) - wadium do 28.09.2026 r.
30.07.2026
Aktualności