Modernizacje placów zabaw w Zwróconej i Stolcu
Na terenie Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Zwróconej został zmodernizowany plac zabaw: wymieniono w całości nawierzchnię a także uszkodzone części drewniane. Prace przyczyniły się do zwiększenia bezpieczeństwa dzieci tam przebywających. Plac zabaw znowu będzie miejscem służącym nie tylko uczniom, ale i mieszkańcom.
Kolejny plac zabaw, który został zmodernizowany znajduje się na terenie Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Stolcu. Została tam wymieniona nawierzchnia, dzięki czemu poprawił się komfort i bezpieczeństwo osób spędzających tam czas.
Zobacz także
Kontaktuj się z Urzędem Miejskim przez e-Doręczenia
21.04.2026
Aktualności
Garaż przy ul. Staszica na sprzedaż! - wadium do 15.05.2026 r.
20.04.2026
Aktualności
Gmina Ząbkowice Śląskie otrzymała 100% dofinansowania na realizację projektu pn.: Plac Jana Pawła II – bezpieczna i dostępna przestrzeń integracji mieszkańców Ząbkowic Śląskich
16.04.2026
Aktualności