ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

PPHU "ELJOS" s.c.

Firma ''Eljos'' istnieje od 1985 roku. jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym. Nasza siedziba i fabryka znajdują się w Ząbkowicach Śląskich. Mamy 19-letnie doświadczenie w rękodzielniczej produkcji szklanych ozdób choinkowych.

Wszystkie nasze ozdoby są wykonywane w 100% ręcznie. Stworzenie bombki choinkowej to proces bardzo złożony. Rozpoczyna się w dmuchalni, gdzie z rozgrzanej do czerwoności rurki szkła sodowego dmuchacz własnymi ustami kształtuje szklana kule, nadając jej przy tym kształt i wielkość.

Nasze ozdoby są srebrzone od środka azotanem srebra, co nadaje im piękny srebrny kolor oraz sprawia, że lakiery nakładane następnie wyglądają wyraźniej i piękniej. Po wysrebrzeniu i polakierowaniu bombki trafiają na stoły artystów malarzy. Dekoratorzy, używając wysokiej jakości ekologicznych farb nadają im niepowtarzalny piękny wygląd. Technologia produkcji naszych ozdób od lat pozostaje niezmienna, co pozwala utrzymać najwyższą jakość produktów.

Oferujemy bombki kuliste, w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, jak i bombki formowe: serduszka, szyszki, muszelki, mikołaje, bębenki, buciki, a także tzw. kształtki: baczki, palki, sople .Szpice oraz wiele innych kształtów. Największa nasza bombka ma 20cm średnicy. Nasze wzornictwo jest bogate i różnorodne. O wartości artystycznej naszego wzornictwa może świadczyć fakt, ze wszystkie produkowane wzory posiadają atesty rękodzieła artystycznego wydawane przez krajowa komisje artystyczna i etnograficzna ''cepelia'' we Wrocławiu. Obecnie około 80% naszej produkcji sprzedawane jest na rynek polski, pozostałe 20% stanowią zamówienia exportowe

PPHU "ELJOS" s.c.
Ul.. Poprzeczna 2a
57 - 200 Ząbkowice Śląskie

tel/fax +48 74 815 68 06
tel.kom +48 74 601 657 232

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.