ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Firma AC-Klima prowadzi działalność od 2002 roku. Jesteśmy firmą handlowo-usługową dostarczającą urządzenia klimatyzacyjne, kurtyny powietrzne, osuszacze oraz oczyszczacze powietrza firmy ARTEL. Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych ARTEL.

Dostarczamy profesjonalny sprzęt najwyższej klasy o dużych możliwościach zastosowania, nowoczesnych rozwiązaniach, estetycznym wyglądzie, w rozsądnej cenie.   

Klimatyzatory ARTEL tworzone są według międzynarodowych standardów, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Idealnie nadają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest klimatyzacja.

Oferujemy najwyższej jakości akcesoria  do montażu klimatyzacji. Są to między innymi: wsporniki, rury miedziane, korytka i kształtki PVC, rury do odpływu skroplin, pompki skroplin, skrzynki  montażowe, czynniki chłodnicze, itp.

Dla firm klimatyzacyjnych korzystne rabaty!

Nasza firma zajmuje się również serwisem klimatyzacji pojazdów. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie serwisu jak i napraw układu klimatyzacji w państwa pojeździe. Aby klimatyzacja działała poprawnie zalecany jest przegląd instalacji klimatyzacyjnej raz w roku. Dzięki temu są Państwo w stanie wcześniej wykryć niesprawności, które podczas normalnej eksploatacji często są niezauważalne i mogą doprowadzić do późniejszych poważnych usterek. W skład serwisu wchodzi: 

wizualny przegląd instalacji
sprawdzenie ciśnienia w układzie (niskie i wysokie)
sprawdzenie temperatury na wyjściu z nawiewu
kontrola pracy poszczególnych elementów instalacji klimatyzacji

Serdecznie zapraszamy do współpracy."

Kontakt:

Strąkowa 30
57-200 Ząbkowice Śląskie
woj. dolnośląskie

biuro@ac-klima.com.pl

74 8 100 700

http://www.ac-klima.com.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.