ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

F.H.U Piękne Ściany

Firma Piękne Ściany istnieje od 2004 roku , lecz swoje doświadczenie w branży budowlano - dekoratorskiej zdobywaliśmy przez wiele lat.

Od samego początku naszym głównym założeniem była nie tylko sprzedaż materiałów dekoracyjnych i wykonawstwo, ale przede wszystkim propagowanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wykończenia wnętrz. Naszym głównym założeniem jest chęć sprostania oczekiwaniom nierzadko bardzo wymagającego klienta.

Poprzez swoje doświadczenie docieramy do coraz większej grupy klientów , rozpowszechniając fachową wiedzę na temat systemów dekoracji poprzez marketing, szkolenia, pokazy , profesjonalne wykonawstwo oraz osobisty kontakt z klientem.

Jako firma poszukujemy nowych , nowatorskich rozwiązań, aby klientowi dostarczyć produkt wysokojakościowy, w atrakcyjnej cenie. Proponujemy Państwu sprawdzone systemy dekoracyjne, sztukaterie, itp. wielu renomowanych producentów z Polski i zagranicy oraz własne aranżacje. Wszystkie produkty są najpierw testowane i sprawdzane w naszej firmie pod względem, jakości, wydajności oraz ceny. Naszym założeniem jest dostarczenie dla klienta finalnego , produktu i usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży w którym na żywo można zobaczyć prezentowaną przez nas ofertę w formie wystawek , aranżacji , oryginalnych próbek, folderów itp.

Jesteśmy przekonani, że nasza firma nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Dlatego zapraszamy do współpracy klientów instytucjonalnych, indywidualnych, projektantów wnętrz, wykonawców i każdego kto pragnie zmienić przestrzeń wokół siebie...

Salon czynny:

pn.- pt 9.00-17.00
sob. 9.00-13.00


KONTAKT - ZAMÓWIENIA

F.H.U Piękne Ściany
ul.Grunwaldzka17
57-200 Ząbkowice Śląskie

tel.kom.:695264585
tel/fax : 74/6412399


e-mail: pieknesciany@wp.pl
e-mail: pieknesciany@post.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.