Przejdź do treści strony

Zostań partnerem Programu „Ząbkowicka Rodzina”

obraz

Drodzy Przedsiębiorcy, Handlowcy, Właściciele Firm i Sklepów, Usługodawcy!
Zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia beneficjentów programu „Ząbkowicka Rodzina”. Oferując zniżki na swoje produkty i usługi, wesprzecie Państwo wielodzietne rodziny mieszkające w naszej gminie, a jednocześnie zyskacie nowych, stałych klientów. Przystąpienie do programu to także szansa na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestniczącej w lokalnych działaniach społecznych.

Wzorując się na podobnych rozwiązaniach innych miast w Polsce, Samorząd Gminy Ząbkowice Śląskie pragnąc  wyjść naprzeciw  rodzinom wielodzietnym chce zaoferować pakiet zniżek w opłatach za korzystanie z oferty instytucji kultury, sportu, rekreacji i turystyki oraz dzięki współpracy z partnerami – firmami Gminy Ząbkowice Śląskie umożliwić korzystanie z  preferencyjnych stawek świadczonych usług i zakupu towarów .

Aby ten program mógł się rozwijać i by nasza gmina kojarzyła się z dobrymi warunkami tworzonymi dla rodzin (a w efekcie mogła zdynamizować rozwój lokalnej gospodarki i życia społecznego), nieocenioną pomocą i wsparciem będzie udział w tym Programie Przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Zachęcamy do kontaktu i udziału jako Partnerzy Programu „Ząbkowicka Rodzina”. Przystępując do tej inicjatywy i oferując zniżki za korzystanie z usług i zakupów dla rodzin wielodzietnych, poszerzą Państwo bazę klientów, co znajdzie przełożenie w wynikach finansowych.

Aby stać się partnerem programu wystarczy złożyć formularz akcesyjny formularz-zabkowicka-rodzina.doc
 w terminie do dnia 28 lutego 2013 r.  w Urzędzie Miejskim osobiście (ul. 1 Maja 15; Biuro Obsługi Interesanta), przesłać pocztą elektroniczną na adres justyna.giryn@zabkowiceslaskie.pl lub przesłać pocztą tradycyjną. Zapraszam do współpracy!

Pliki do pobrania:

Forlmularz akcesyjny - format PDF formularz-zabkowicka-rodzina.pdf
Formularz akcesyjny - format WORD formularz-zabkowicka-rodzina.doc
List Burmistrza do Przedsiębiorców rodzinka-plus-dla-przedsiebiorcow.pdf


Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne