Przejdź do treści strony

Rada Miejska

obraz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej  - Andrzej Dominik
tel. +48 74 816 53 07

 

 

­

 

 

 

 

 

 

 

Radni Rady Miejskiej VII kadencji

  1. Bednarczyk Józef
  2. Dominik Andrzej - Przewodniczący Rady
  3. Gawęda Franciszek
  4. Górowski Jacek
  5. Józefowicz Anna
  6. Kupiec Piotr
  7. Labok Janusz
  8. Maj Wojciech - Wiceprzewodniczący Rady
  9. Materak Krzysztof
  10. Pawłowski Ryszard
  11. Piotrowska Irena
  12. Płachytka Stanisław
  13. Przyszlak Ryszard
  14. Rembisz Bogdan
  15. Rogowski Piotr
  16. Sierka Dorota - Wiceprzewodnicząca Rady
  17. Sobór Grażyna
  18. Stolarczyk Witold
  19. Szewczyk Irena
  20. Tkaczyński Bogdan
  21. Wilczewski Arkadiusz

Komisje

1) Komisja Rewizyjna:
1. Anna Józefowicz - Przewodnicząca Komisji    
2. Irena Piotrowska        
3. Ryszard Przyszlak    
4. Ryszard Pawłowski - Zastępca Przewodniczącej Komisji
5. Bogdan Tkaczyński        
6. Franciszek Gawęda        
    
2) Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu:
1. Bogdan Tkaczyński - Przewodniczący Komisji        
2. Anna Józefowicz        
3. Janusz Labok        
4. Jacek Górowski        
5. Arkadiusz Wilczewski        
6. Ryszard Przyszlak - Zastępca Przewodniczącego Komisji
7. Dorota Sierka
8. Grażyna Sobór
9. Wojciech Maj
    
3) Komisja Przestrzegania Prawa i Porządku Publicznego:
1. Arkadiusz Wilczewski - Przewodniczący Komisji        
2. Piotr Rogowski            
3. Krzysztof Materak        
4. Jacek Górowski - Zastępca Przewodniczącej Komisji    
5. Stanisław Płachytka

4) Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Ochrony Środowiska:
1. Irena Szewczyk - Przewodnicząca Komisji    
2. Dorota Sierka        
3. Krzysztof Materak - Zastępca Przewodniczącej Komisji    
4. Józef Bednarczyk        
5. Bogdan Rembisz

5) Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy:
1. Janusz Labok - Przewodniczący Komisji    
2. Piotr Kupiec        
3. Irena Szewczyk - Zastępca Przewodniczącego Komisji    
4. Bogdan Tkaczyński        
5. Witold Stolarczyk            
6. Józef Bednarczyk
7. Pawłowski Ryszard

6) Komisja Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami:
1. Irena Piotrowska - Przewodnicząca Komisji
2. Stanisław Płachytka        
3. Bogdan Rembisz            
4. Piotr Rogowski        
5. Grażyna Sobór - Zastępca Przewodniczącej Komisji

Dyżury Radnych Rady Miejskiej

Przewodniczacy Rady Miejskiej Andrzej Dominik:
w każdy wtorek i piątek od godziny 10.00 do godziny 13.00 w Biurze Rady Miejskiej

 

Jednostki organizacyjne