Przejdź do treści strony

Przedsiębiorcy Gminy Ząbkowice Śląskie skorzystali z bezpłatnego szkolenia

obraz

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem  wśród właścicieli punktów sprzedaży usytuowanych na terenie naszej gminy. W szkoleniu uczestniczyło ponad 20 chętnych słuchaczy.Warsztaty zorganizowane przez Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich poprowadziła pani Sławomira Prokopowicz - prawnik, etatowy członek Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Białymstoku, wykładowca akademicki, praktyk w wielu ogólnokrajowych instytucjach szkoleniowych i doradczych, doradca urzędów samorządowych, autor szkoleń sprofilowanych dla jednostek samorządowych.

Celem szkolenia było przede wszystkim przypomnienie przedsiębiorcom  obowiązków wynikających z faktu prowadzenia sprzedaży napojów alkoholowych w świetle obowiązujących przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz zapoznanie się z planowanymi zmianami zapisów ww. ustawy.

Liczne przykłady z autopsji  i zaangażowanie prowadzącej wzbudziło wśród obecnych słuchaczy duże zainteresowanie poruszanymi tematami - nie stronili od zadawania pytań i dyskusji. Zapraszamy na kolejne szkolenia.

Jednostki organizacyjne