Przejdź do treści strony

Przedsiębiorco - weź udział w programie i zdobądź 18.000 tys. na dofinansowanie usług!

obraz

Pragniemy poinformować, że są jeszcze dostępne dla przedsiębiorstw środki finansowe na rozwój innowacyjnych produktów i usług. Program oferuje Bony o wartości 18 000 zł na dofinansowanie proinnowacyjnych usług badawczych bądź wdrożeniowych, realizowanych przez jednostki naukowe na rzecz dolnośląskich MŚP. Istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w identyfikacji potrzeb wdrożeniowych (audyt technologiczny) oraz w poszukiwaniu odpowiednich partnerów naukowych do współpracy.

Przyjmowanie i ocena wniosków oraz realizacja Bonów ma charakter ciągły i odbywa się na bieżąco aż do wyczerpania puli dostępnych środków. Duży nacisk położono na maksymalne uproszczenie i przyspieszenie procedur formalnych – złożony wniosek jest rozpatrywany w terminie 7 dni roboczych. Warunkiem wystarczającym do przyznania Bonu jest spełnienie kilku podstawowych kryteriów: m.in. kryterium MŚP, kryterium siedziby lub biura na terenie Dolnego Śląska, kryterium dostępności pomocy de minimis, kryterium zgodności zakresu czasowego i rzeczowego z zasadami określonymi w regulaminie. Dotychczas już 165 wniosków uzyskało ocenę pozytywną i otrzymało finansowanie.

Osoby zainteresowane udziałem w programie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 18 listopada 2013 r., w godz. 10:00–12:00 w Hotelu Panorama Mercure we Wrocławiu (Plac Dominikański 1). Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30.

W czasie spotkania omówione zostaną zasady udziału w programie oraz wskazane zostanie na co należy zwrócić uwagę podczas przygotowywania wniosku. O swoich doświadczeniach z udziału w programie opowiedzą także przedstawiciele firm, które uzyskały dofinansowanie i z sukcesem zakończyły realizację Bonu.

Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać do dnia 14 listopada na adres: dolnoslaskibon@wctt.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie: 1) imienia i nazwiska, 2) nazwy instytucji oraz 3) numeru telefonu.

Regulamin programu, aktualne formularze wniosków oraz dokumentację aplikacyjną znajdą Państwo na stronie www.dolnoslaskibon.pl. Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt: tel. 71 320 33 18, e-mail: dolnoslaskibon@wctt.pl. Projekt jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Pobierz list przesłany przez Zespół projektu DBnI Politechniki Wrocławskiej - Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii: 2013-10-30_ostatni-nabor_rkjf.doc

 

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne