Przejdź do treści strony

Oferta Sponsorska 2016

obraz

Nasza Gmina jest jednym z ciekawszych miejsc na Dolnym Śląsku pod względem bogactwa historii, kultury i zabytków. Krzywa Wieża, Renesansowy Zamek czy Izba Pamiątek Regionalnych i „Śladami dr Frankensteina”, przyciągają rocznie tysiące turystów.

Dodatkowo Ząbkowice Śląskie od wielu lat są organizatorem imprez skierowanych do szerokiej publiczności. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz wydarzenia sportowe połączone z licznymi atrakcjami dla dzieci wzbogacone o warsztaty i prelekcje, przyciągają nie tylko lokalną społeczność, ale także ludzi z całej Polski i zagranicy.

Pomoc sponsorska przy realizacji tak dużych przedsięwzięć jest niezbędna do realizacji wydarzeń oraz jest okazją do współtworzenia imprez tak ważnych dla wszystkich mieszkańców. Przede wszystkim jednak sponsoring może mieć wpływ na tworzenie oraz wzmocnienie wizerunku Państwa firmy, produktów i usług na rynku lokalnym oraz kreowanie i utrwalenie świadomości nazwy firmy, jej logo i marek.

Poniżej załączamy ofertę sponsorską, w której przedstawiamy propozycję współpracy oraz gwarantowane świadczenia promocyjne na rzecz Sponsora. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły dotyczące innych metod reklamy. Mam nadzieję, że oferowana forma współpracy może przyczynić się do osiągnięcia przez Państwa firmę odpowiednich celów marketingowych.

 

Z góry dziękujemy za przychylność i zainteresowanie naszą ofertą.

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne