Przejdź do treści strony

Nabór do przedszkoli

obraz

 

Gminie Ząbkowice Śląskie rozpocznie się nabór do publicznych przedszkoli i żłobka. Dla przyszłych przedszkolaków przygotowano ponad 700 miejsc w publicznych przedszkolach oraz dla najmłodszych pociech 42 miejsca w żłobku.

Rekrutacja do żłobka i przedszkoli potrwa do 31 marca br. Podstawą zapisania dziecka do przedszkola jest złożenie w wybranej przez rodziców placówce „Wniosku o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola”.  Gmina Ząbkowice Śląskie oferuje w przedszkolach utrzymanie cen całodniowego wyżywienia dzieci na poziomie 6 zł w placówkach funkcjonujących powyżej 5 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, że taki poziom opłat za wyżywienie jest  najniższy w regionie.

Ponadto, za zgodą rodziców, każde dziecko będzie mogło wziąć udział w dodatkowych, a bezpłatnych zajęciach edukacyjnych takich jak: język angielski dla wszystkich wychowanków oraz zajęcia logopedyczne. W bogatej ofercie można również znaleźć grupy integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Ważne jest, że zarówno przedszkola, jak i oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych, funkcjonują w systemie od 5 do 12 godzin dziennie, w zależności od potrzeb i oczekiwań rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkoli.

Pliki do pobrania:

wniosek-o-przyjecie-do-p.doc
oswiadczenie-rodzica.doc
deklaracja-o-kontynuacji_przedszkola.doc
 

 

www.zabkowiceslaskie.pl www.jedyneczkazabkowice.szkolnastrona.pl

 

www.pp2zabkowice.pl www.przedszkole4.przedszkolowo.pl

 

www.pp5zabkowice.przedszkolowo.pl www.facebook.com/przedszkoleszklaryhuta

 

 Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne