Przejdź do treści strony

MULTIAGENCJA CONDITOR Sp z o. o. oraz spółki CONDITOR BROKER, CONDITOR LIFE i CONDITOR KSIĘGOWOŚĆ

obraz

 

Ul. Legnicka 1
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel.: 74 641 94 00
www.conditor.pl
www.facebook.com/Conditor.Ubezpieczenia
godziny otwarcia 8.00-16.00

 

Od ponad 20 lat konsekwentnie się rozwijamy, budując biznes oparty na partnerstwie oraz zaufaniu a doświadczenie, które zdobywamy od lat pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

 

Jesteśmy jedną z największych Multiagencji w Polsce właśnie dzięki naszym Agentom, których jest ponad 2000 osób i wciąż nas inspirują do działania. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku od sprzedaży ubezpieczeń na lokalnym rynku, jako Agenci Ubezpieczeniowi. Współpracujemy z ponad 30 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferując ubezpieczenia: majątkowe, komunikacyjne, turystyczne oraz na życie.


Pracują z nami ludzie, którzy są z nami od samego początku jej istnienia jak i ci, którzy są jej rówieśnikami. Naszą misją jest ubezpieczanie przyszłości dopasowując się do potrzeb klientów. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój rynku ubezpieczeń, możemy wspólnie się rozwijać przez dobranie odpowiedniej oferty bądź modelu współpracy, takich jak np.: Placówka Partnerska czy zostanie Niezależnym Doradcą.

Rozwój własnej sieci dystrybucyjnej, którą tworzą nasi Partnerzy, jak również otwieranie kolejnych Oddziałów i Filii, jest i pozostaje jednym z najważniejszych celów naszej strategii. Naszą pozycję zawdzięczamy również Klientom, którzy zaufali nam oraz wykorzystali naszą wiedzę, fachowość i rzetelność w obsłudze oraz indywidualnemu traktowaniu. Wierzymy, że każdy z nas ma pragnienie osiągnąć własne cele i marzenia, ale też wiemy, że tylko wspólnie będziemy mogli odnieść sukces, o którym wcześniej nigdy byśmy nie pomyśleli, a dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu nasze cele stają się realne.

 

 

 

CONDITOR BROKER
Ul. Legnicka 1
74 641 94 00 wew. 44
broker@conditor.pl
http://conditor.pl/broker/
godziny otwarcia 8.00- 16.00

W 2015 r. powstał CONDITOR BROKER z myślą o Kliencie, który chciałby zidentyfikować ryzyko oraz uczestniczyć w wykonaniu oraz zarządzaniu umową ubezpieczeniową. Nasz Broker nie jest przedstawicielem żadnego z Towarzystw Ubezpieczeniowych, a występuje w imieniu Klienta do różnych towarzystw ubezpieczeniowych o stworzenie oferty pod konkretne potrzeby Klienta.

 

 

CONDITOR LIFE
Ul. Legnicka 1
74 641 94 00
http://conditor.pl/conditor-life/
https://www.facebook.com/CONDITOR.LIFE/
godziny otwarcia 8.00-16.00

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie Klientów na ubezpieczenie swojego życia powstał CONDITOR LIFE. Jest to linia dedykowanych ubezpieczeń na życie, działających w oparciu o indywidualne warunki stworzone na potrzeby Klienta. To bogata oferta ubezpieczeń, wśród których znajdują się przede wszystkim polisy na życie zabezpieczające finansowo naszych najbliższych. Ubezpieczenie pozwala w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci ubezpieczonego, na zachowanie obecnego poziomu życia osobom uposażonym.

 

CONDITOR KSIĘGOWOŚĆ
Ul. Legnicka 1
74 641 94 00
http://conditor.pl/
godziny otwarcia 8.00-16.00

 

CONDITOR KSIĘGOWOŚĆ świadczy usługi księgowe w nowoczesnym wydaniu. Specjalizujemy się w obsłudze jednoosobowych podmiotów gospodarczych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Kompleksowość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta,  a także i dbałość o bezpieczeństwo to nasze atuty, dzięki którym budujemy długotrwałe relacje biznesowe.

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne