Przejdź do treści strony

TAGA

obraz

HISTORIA

Firma „TAGA Tadeusz Galiński” powstała 1982 roku a jej siedziba od początku mieści się w Olbrachcicach Wielkich, gdzie do chwili obecnej zlokalizowany jest zakład produkcyjny wytwarzający okna, drzwi i schody na wymiar oraz listwy. W Ząbkowicach Śląskich przy ul. Kolejowej 10 mieści się punkt sprzedaży oferujący materiały budowlane, głównie pochodzenia drzewnego.

W roku 2000 powstał oddział firmy – TAGAecodomy zajmujący się budową domów w systemie szkieletowym.

 

MISJA

Misją przedsiębiorstwa jest udoskonalanie jakości produktów poprzez innowacyjny rozwój w obszarze procesu produkcji budynków, budowa ekologicznych domów oraz rozrost kanału dystrybucji sprzedawanych materiałów konstrukcyjnych i izolacyjnych, przyczyniając się do promowania „zielonego” trendu w branży budowlanej. Misja firmy TAGA zawarta jest w haśle zdrowe domy, zdrowe życie – naturalny komfort mieszkania.

 

EKOLOGICZNE DOMY

Firma TAGA oferuje „oddychające” zdrowe domy, które dzięki zaletom najwyższej jakości ekologicznych materiałów osiągają bardzo wysokie współczynniki izolacyjności, gwarantując straty ciepła kształtujące się na poziomie 60kWh/m2 – 15kWh/m2.

W ofercie TAGA znajduje się również dom pasywny – dom, którego ściany zaizolowane są tak dobrze, że nie ma potrzeby stosowania zewnętrznych źródeł energii do jego ogrzewania.

Oferowane przez naszą firmę energooszczędne i ekologiczne domy to wyższy wymiar zarówno stosowanych w Europie technologii budowania, jak i komfortu mieszkania.

 Nasza domeną jest budowa domów począwszy od projektu i załatwienia pozwolenia na budowę do pełnego wykonania prac wykończeniowych. To klient decyduje jaki etap robót ma być przez nas wykonany a jakie etapy pozostają w jego zakresie.

Oferujemy własne projekty gotowe, jak również przeprojektowujemy dowolne projekty do proponowanej przez nas technologii.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

http://taga.pl/

 

KONTAKT

Przedsiębiorstwo TAGA Tadeusz Galiński
Olbrachcice Wielkie 18
57-200 Ząbkowice Śląskie
biuro@taga.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY:
Olbrachcice Wielkie 18
57-200 Ząbkowice Śląskie
Tel/fax. 74/ 815 17 16
Tel. 74/ 815 75 49

MAGAZYN HANDLOWY
ul. Kolejowa 10
57-200 Ząbkowice Śląskie
Tel. 74/ 815 48 47
Tel/fax. 74/ 815 71 55

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE
Tel. 501 148 165
Tel. 502 381 122

 

   

Jednostki organizacyjne