Przejdź do treści strony

AC-Klima

obraz

"Firma AC-Klima prowadzi działalność od 2002 roku. Jesteśmy firmą handlowo-usługową dostarczającą urządzenia klimatyzacyjne, kurtyny powietrzne, osuszacze oraz oczyszczacze powietrza firmy ARTEL. Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych ARTEL.

Dostarczamy profesjonalny sprzęt najwyższej klasy o dużych możliwościach zastosowania, nowoczesnych rozwiązaniach, estetycznym wyglądzie, w rozsądnej cenie.   

Klimatyzatory ARTEL tworzone są według międzynarodowych standardów, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Idealnie nadają się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest klimatyzacja.

Oferujemy najwyższej jakości akcesoria  do montażu klimatyzacji. Są to między innymi: wsporniki, rury miedziane, korytka i kształtki PVC, rury do odpływu skroplin, pompki skroplin, skrzynki  montażowe, czynniki chłodnicze, itp.

Dla firm klimatyzacyjnych korzystne rabaty!

Nasza firma zajmuje się również serwisem klimatyzacji pojazdów. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie serwisu jak i napraw układu klimatyzacji w państwa pojeździe. Aby klimatyzacja działała poprawnie zalecany jest przegląd instalacji klimatyzacyjnej raz w roku. Dzięki temu są Państwo w stanie wcześniej wykryć niesprawności, które podczas normalnej eksploatacji często są niezauważalne i mogą doprowadzić do późniejszych poważnych usterek. W skład serwisu wchodzi: 

  • wizualny przegląd instalacji
  • sprawdzenie ciśnienia w układzie (niskie i wysokie)
  • sprawdzenie temperatury na wyjściu z nawiewu
  • kontrola pracy poszczególnych elementów instalacji klimatyzacji

Serdecznie zapraszamy do współpracy."

Kontakt:

Strąkowa 30
57-200 Ząbkowice Śląskie
woj. dolnośląskie

biuro@ac-klima.com.pl

74 8 100 700

http://www.ac-klima.com.pl

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne