Przejdź do treści strony

Nowe możliwości dla przedsiębiorców z Gminy Ząbkowice Śląskie

10 Marzec 2017 r.

Współpraca Gminy Ząbkowice Śląskie z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju została oficjalnie przypieczętowana - 9 marca 2017 Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek podpisał list intencyjny dotyczący współpracy DFR z naszą gminą. Współpraca ta, pozwoli nam na stworzenie lepszych warunków do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i rynku pracy. Z przedstawicielami DFR będą odbywać się w ząbkowickim urzędzie cykliczne spotkania, tak jak odbywają się spotkania dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych.

Nowe możliwości dla przedsiębiorców z Gminy Ząbkowice Śląskie

Dolnośląski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. działa na rzecz rozwoju gospodarczego Dolnego Śląska poprzez wspieranie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym celem Spółki jest realizowanie zadań na rzecz Województwa Dolnośląskiego w zakresie wsparcia MŚP za pomocą instrumentów finansowych – korzystnych pożyczek na rozwój działalności gospodarczej. O szczegółach oferowanego wsparcia będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy również, że codziennie wszelkie informacje dotyczące możliwości pozyskiwania środków finansowych i innych forma wsparcia dla przedsiębiorców otrzymają Państwo w Biurze Wsparcia Przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich.

 

Powrót do listy

Jednostki organizacyjne