Przejdź do treści strony

FERIE 2014 W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – zapraszamy!

18 Luty 2014 r.

Tegoroczna oferta ferii zimowych to propozycja dla wszystkich – w programie moc atrakcji: blok rekreacyjno-sportowy dla dzieci i młodzieży; mecze i rozgrywki; wycieczka na lodowisko, na narty, do aqua parku; warsztaty plastyczne; gry i zabawy terenowe; warsztaty tańca; wycieczki krajoznawcze i wiele innych. Czas zaplanować aktywne, ciekawe i kreatywne ferie – szczegóły programu poniżej.

FERIE 2014 W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – zapraszamy!

O serwis sportowych rozgrywek i emocji zadba Ośrodek Sportu i Rekreacji – będzie zdrowo, ciekawie i aktywnie. Hali Słonecznej działać będzie Akademia Piłki Nożnej, Akademia Karate Kyokushinkai, Akademia Samoobrony – Shotokan oraz Akademia Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Ponadto wśród zajęć sportowych znajdą się Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona. W środy zapraszamy na zajęcia szachowe. Dodatkowo dzieci i młodzież mogą korzystać  przez całe ferie nieodpłatnie ze stołów do tenisa stołowego.

Na najmłodszych mieszkańców czekają kreatywne zajęcia w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy  pod hasłem „ZIMOWE HECE W BIBLIOTECE” - warsztaty plastyczne, gry i zabawy plastyczno-literackie, ry i zabawy na świeżym powietrzu w terenie, zajęcia profilaktyczne „Jak mówić nie”. Dzieci będą mogły uczestniczyć w  zajęciach komputerowych. Z kolei kontakt z wyższą kulturą zapewni wycieczka do Muzeum Narodowego we Wrocławiu.

Taneczne, rozrywkowe i artystyczne ferie proponuje Ząbkowicki Ośrodek Kultury – zimowe dyskoteki „Zatańcz z nami z atrakcjami” umilą wieczory w świetlicach wiejskich gminy. Dodatkowo każdy znajdzie coś dla siebie w zakresie warsztatów artystycznych – zajęcia modelarskie, plastyczne, taniec na szarfie czy warsztaty tańca nowoczesnego.

Wszelkie szczegóły dotyczące harmonogramu wakacyjnych imprez znajdują się na poniższych plakatach.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia zimy w Gminie Ząbkowice Śląskie!

Powrót do listy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne