Przejdź do treści strony

36 Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego w Karate Kyokushin

14 Marzec 2017 r.

Ząbkowicka Hala Słoneczna po raz kolejny gościła Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego w Karate Kyokushin. W Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina rywalizowało kilkuset sportowców z kilku województw. Gospodarzem imprezy był Ząbkowicki Klub Karate Kyokusinhkai. Poniżej prezentujemy Państwu komplet wyników:

36 Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego w Karate Kyokushin

Kategoria kata - juniorki młodsze:
1. Wajgelt Ida (Sieradz)
2. Tokarska Kinga (Sieradz)
3. Mazur Weronika (Radomsko)
4. Szumska Maja (Siechnice)

Kategoria kata - juniorzy młodsi:
1. Wachnicki Michał (Opole)
2. Dołhun Konrad (Lubin)
3. Kanicki Kacper (Olesno)
4. Jednak Krystian (Ząbkowice Śląskie)

Kategoria kata - juniorki:
1. Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)
2. Konatowska Wiktoria (Leszno)
3. Pełczyk Maria (Leszno)
4. Ful Wiktoria (Opole)

Kategoria kata - juniorzy:
1. Rosa Karol (Dzierżoniów)
2. Kiersnowski Bartosz (Dzierżoniów)
3. Wysokiński Grzegorz (Siechnice)
4. Gocko Oskar (Dzierżoniów)

Kategoria kata - seniorki:
1. Kijas Maja (Wrocław Sypień)
2. Stryczek Katarzyna (Świdnica)
3. Koza Małgorzata (Ząbkowice Śląskie)
4. Wrona Patrycja (Ząbkowice Śląskie)

Kategoria kata - seniorzy:
1. Jakubowski Michał (Siechnice)
2. Staściuk Tomasz (Dzierżoniów)
3. Krupa Krysztof (Dzierżoniów)
4. Rogowski Kacper (Dzierżoniów)

Kumite mężczyzn - do 70 kg:
1. Zhrediev Nikita (Wrocław Sypień)
2. Rogowski Kacper (Dzierżoniów)
3. Stawieraj Hubert (Sieradz)
- Opala Adrian (Wołów)

Kumite mężczyzn - do 80 kg:
1. Wloczyk Tomasz (Wrocław Sypień)
2. Nikiel Michał (Siechnice)
3. Makles Wiktor (Wrocław Sypień)
- Krupa Marcin (Wrocław Sypień)

Kumite mężczyzn +80 kg:
1. Galiński Damian (Wrocław Sypień)
2. Kułakowski Marcin (Siechnice)
3. Petecki Dawid (Wrocław Sypień)
- Galiński Bartosz (Wrocław Sypień)

Kumite mężczyzn masters - do 85 kg:
1. Pronobis Marcin (Wrocław Lamot)
2. Madej Robert (Wrocław Sypień)
3. Adach Dariusz (Ząbkowice Śląskie)
- Jednak Krzysztof (Ząbkowice Śląskie)

Kumite mężczyzn - masters +85 kg:
1. Ślęzak Andrzej (Wrocław Sypień)
2. Pastuszka Andrzej (Wrocław Sypień)
3. Maciejewski Maciej (Siechnice)
- Lewandowski Wojciech (Ząbkowice Śląskie)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze do 50 kg:
1. Krochmalna Wiktoria (Leszno)
2. Stepko Sara (Jelenia Góra)
3. Duch Zuanna (Sieradz)
- Tokarska Kinga (Sieradz)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze do 55 kg:
1. Kurzątkowska Oliwia (Wrocław Lamot)
2. Nowak Weronika (Wrocław Lamot)
3. Nycek Kinga (Lądek Zdrój)
- Milewska Justyna (Jelenia Góra)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze +55 kg:
1. Zdeb Joanna (Wrocław Lamot)
2. Wajgelt Ida (Sieradz)
3. Baranowska Alicja (Jelenia Góra)
- Płachetko Emilia (Wrocław Sypień)

Kumite semi-kontakt - juniorki do 55 kg: 
1. Pełczyk Maria (Leszno)
2. Chrzanowska Natalia (Wrocław Lamot)
3. Chrzanowska Klaudia (Wrocław Lamot)
- Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)

Kumite semi-kontakt - juniorki +55 kg:
1. Ful Wiktoria (Opole)
2. Śmiałkowska Agnieszka (Wrocław Lamot)
3. Sosnowska Zuzanna (Leszno)
- Kaplica Klaudia (Sieradz)

Kumite semi-kontakt - juniorzy młodsi do 60 kg:
1. Flis Jakub (Wrocław Lamot)
2. Mikołajczyk Marcin (Leszno)
3. Szmidt Przemysław (Lądek Zdrój)
- Dołhun Konrad (Lubin)

Kumite semi-kontakt - juniorzy młodsi +60 kg:
1. Dobosz Adrian (Jelenia Góra)
2. Przybylak Szymon (Leszno)
3. Raś Krystian (Jelenia Góra)
- Wąsala Marek (Jelenia Góra)

Kumite semi-kontakt - juniorzy do 65 kg:
1. Janusek Kamil (Wrocław Sypień)
2. Kulig Kamil (Sieradz)
3. Gocko Oskar (Dzierżoniów)
- Duk Michał (Wrocław Lamot)

Kumite semi-kontakt - juniorzy do 70 kg:
1. Fabijan Adam (Wrocław Lamot)
2. Stasiak Mikolaj (Lubin)
3. Rosa Karol (Dzierżoniów)
- Tołściuk Jakub (Wrocław Lamot)

Kumite semi-kontakt - juniorzy +70 kg:
1. Wasilewski Grzegorz (Wrocław Lamot)
2. Cwynar Wojciech (Sieradz)
3. Sikora Dominik (Lubin)
- Bewko Mateusz (Opole)

Kumite semi-kontakt - kobiety do 60 kg:
1. Kozubowska Agata (Opole)
2. Radzewicz Magdalena (Tarnów Opl. - Zdzieszowice)
3. Wachowiak Michalina (Wrocław Lamot)
- Koza Małgorzata (Ząbkowice Śląskie)

Kumite semi-kontakt - kobiety +60 kg:
1. Kostecka Agnieszka (Wrocław Sypień)
2. Wajgelt Iga (Sieradz)
3. Mróz Aleksandra (Wrocław Lamot)
- Chaba Agata (Opole)

Kumite WKF - juniorki młodsze - open:
1. Wajgelt Ida (Sieradz)
2. Tokarska Kinga (Sieradz)
3. Krochmalna Wiktoria (Leszno)
- Duch Zuzanna (Sieradz)

Kumite WKF juniorzy młodsi - open:
1. Dołhun Konrad (Lubin)
2. Szmidt Przemysław (Lądek Zdrój)
3. Kulig Kamil (Sieradz)
- Jednak Krystian (Ząbkowice Śląskie)

Kumite WKF - juniorki - open:
1. Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)
2. Kapica Klaudia (Sieradz)
3. Pełczyk Maria (Leszno)
- Konatowka Wiktoria (Leszno)

Kumite WKF - juniorzy - open:
1. Sikora Dominik (Lubin)
2. Stasiak Mikołaj (Lubin)
3. Horbowy Piotr (Lubin)
- Sobala Błażej (Ząbkowice Śląskie)

Kumite WKF - kobiety - open:
1. Kijas Maja (Wrocław Sypień)
2. Wajgelt Iga (Sieradz)
3. Bigos Anna (Wrocław Sypień)
- Kostecka Agnieszka (Wrocław Sypień)

Kumite WKF - mężczyźni - open:
1. Zherdiev Nikita (Wrocław Sypień)
2. Piętoń Damian (Wołów)
3. Kotarski Krzysztof (Sieradz)
- Salo Nazar (Wrocław Sypień)

Klasyfikacja drużynowa:
1. Wrocław Sypień
2. Wrocław Lamot
3. Sieradz

Powrót do listy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
ponwtośroczwpiąsobnie
     12
345
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17181920
21
22
23
2425262728
29
30
31      
  • kalendarz wydarzeń
  • kalendarz rady miejskiej

Jednostki organizacyjne