Przejdź do treści strony

Aktualności

 • 27 May 2016 r.

  Piknik Ratowniczy przy ruinach zamku w Ząbkowicach Śląskich

  „Bezpieczny Powiat Ząbkowicki” to projekt, który od trzech lat jest realizowany w naszym regionie. Jego głównym założeniem jest nauka pierwszej pomocy wśród mieszkańców Ziemi Ząbkowickiej. Obecnie kończą się 16-godzinne kursy pierwszej pomocy przeprowadzane w szkołach ponadgimnazjalnych. Ich zwieńczeniem będą zawody szkolnych zespołów ratowniczych podczas sobotniego pikniku. A co jeszcze ciekawego czeka na przybyłych gości?

  Czytaj

 • 26 May 2016 r.

  XIX Olimpiada Integracyjna

  Już za nami XIX Olimpiada Integracyjna Stowarzyszenia Integracja. Na Hali słonecznej w różnych dyscyplinach sportowych zmagali się podopieczni stowarzyszenia oraz dzieci i młodzież z klas integracyjnych Szkoły Podstawowej nr 3, Publicznego Gimnazjum nr 1, grupa integracyjna z Przedszkola Publicznego nr 4 oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Gościnnie na olimpiadzie występowały dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku.

  Czytaj

 • 25 May 2016 r.

  Wakacyjny pomysł na... zabawę każdego dnia!

  Nie masz pomysłu, jak zorganizować czas swojemu dziecku, kiedy w okresie wakacyjnym musisz iść do pracy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – „Wakacyjny Pomysł na… zabawę każdego dnia!” Zapisz swoje dziecko na zajęcia, które organizowane będą w ząbkowickich szkołach. Zapewniamy profesjonalną opiekę, śniadanie oraz obiad dla Twoich dzieci, kiedy Ty będziesz w pracy. Proponujemy ciekawą ofertę zajęć plastycznych, artystycznych, sportowych na stadionie, orliku, basenie oraz hali sportowej, czy wyjazdy na ciekawe wycieczki po okolicy.

  Czytaj

 • 25 May 2016 r.

  Załatw sprawę w urzędzie nie wychodząc z domu!

  Od 4 kwietnia 2016 roku w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich działa Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego ePUAP. Punkt jest zlokalizowany jest na parterze urzędu w Biurze Obsługi Interesanta, które jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00, a we wtorki do 18.00.

  Czytaj

 • 24 May 2016 r.

  Dla Ciebie Mamo! – koncert szkoły muzycznej CASIO z okazji Dnia Matki

  Uczniowie ząbkowickiej szkoły muzycznej CASIO pod przewodnictwem Agnieszki i Michała Bartkiewicz wystąpili na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury w specjalnym koncercie dedykowanym wszystkim mamom. Był to kolejny koncert uczniów szkoły muzycznej, tym razem z okazji Dnia Matki. Artyści wykonali znane piosenki dedykowane matkom w nowych, bardzo ciekawych aranżacjach. Występ bardzo podobał się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła artystów owacją na stojąco. Dziękujemy wszystkim występującym oraz państwu Bartkiewiczom za przygotowanie wspaniałego koncertu! 

  Czytaj

 • 24 May 2016 r.

  „Najlepsze u mamy jest to, że ją mamy” – kolejne zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego

  Kolejne zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego odbyły się w minioną sobotę w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie. „W krainie papierowych fantazji” – pod takim tytułem odbyły się zajęcia, podczas których dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Matki wykonały biżuterię, kwiaty oraz laurki, do których dołączyły wierszyki dla swoich mam.

  Czytaj

 • 24 May 2016 r.

  Uwaga! Burze z gradem!

  Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o możliwym występowaniu burz z gradem od godziny 14:00 dnia 24 maja 2016r. do godziny 23:00. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 30 mm, lokalnie w Sudetach możliwe 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.

  Czytaj

 • 24 May 2016 r.

  Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców, mieszkańców w zakresie pozyskania środków UE

  Zapraszamy przedsiębiorców, osoby chcące założyć działalność gospodarczą, osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, przedstawicieli JST na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w dniu 9 czerwca 2016 r. od godziny 10:00 do 13:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

  Czytaj

 • 23 May 2016 r.

  Czas mija, wspomnienia pozostają - 70 lat Szkoły Podstawowej w Braszowicach

  Szkoła Podstawowa w Braszowicach ma już 70 lat! W minioną sobotę odbyły się uroczystości upamiętniające ten piękny jubileusz. Obchody 70-lecia rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym p.w. św. Wawrzyńca, po której wszyscy uczestnicy przeszli pod budynek szkoły, gdzie odsłonięto tablicę upamiętniającą 70 lat istnienia szkoły. Tablicę poświęcił ksiądz proboszcz Krzysztof Turaj, po czym wszyscy uczestniczyli przeszli na boisko szkolne, gdzie miał miejsce dalszy ciąg obchodów jubileuszu.

  Czytaj

Older »

Aktualności: dzisiaj, ostatni tydzień, ostatni miesiąc

Sitemap   |    Print page   |    Go to top

Calendar

May 2016
MonTueWedThuFriSatSun
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1112
13
1415
1617
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
3031     
 • kalendarz wydarzeń
 • kalendarz rady miejskiej

Departments