Przejdź do treści strony

Aktualności

 • 26 September 2016 r.

  Gaudeamus igitur – inauguracja roku akademickiego Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  Członkowie Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uroczyście zainaugurowali rok akademicki 2016/2017.  W sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury osbył się inauguracyjny wykład, urozmaicony wystęami artystycznymi. 

  Czytaj

 • 26 September 2016 r.

  50 lat Koła Łowieckiego ‘Wrzos”

  Koło Łowieckie „Wrzos” obchodzi w tym roku 50-lecie swojej działalności. Po krótkim przypomnieniu historii Koła oraz jego bieżącej działalności odsłonięto tablicę upamiętniającą to wydarzenie. 

  Czytaj

 • 26 September 2016 r.

  Tradycja i innowacyjność – jubileusz ząbkowickiej fabryki Legrand Polska

  Ząbkowicka fabryka firmy Legrand obchodziła w piątek uroczystość 70 lat istnienia zakładu w Ząbkowicach Śląskich oraz 20 lat obecności firmy Legrand w Polsce. Podczas uroczystości zaprezentowano historię firmy Legrand oraz 70-lecie istnienia ząbkowickiej fabryki. Nie zabrakło również nagród i wyróżnień dla najlepszych pracowników poszczególnych wydziałów oraz tych z najdłuższym stażem pracy. W obchodach oprócz burmistrza Marcina Orzeszka i wicestarosty ząbkowickiego Mariusza Szpilarewicza udział wzięli m.in. Prezes Legrand Polska Fabio Sala i Dyrektor Generalny Legrand Gilles Schnepp.

  Czytaj

 • 26 September 2016 r.

  Zgłoś swój pomysł w konkursie INICJATYWA MŁODZIEŻOWA

  Fundacja Dobrych Działań w związku z realizacją projektu „Centrum Aktywności Młodzieży” dysponuje środkami na pokrycie realizacji 5 inicjatyw młodzieżowych w kwocie do 500 zł na każdą z nich. W związku z tym zapraszamy wszystkie osoby w wieku 13-20 lat do udziału w konkursie INICJATYWA MŁODZIEŻOWA.

  Czytaj

 • 26 September 2016 r.

  30 września 2016 roku mija termin wpłaty III raty opłaty alkoholowej !

  Wydział Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, przypomina, o obowiązku dokonania opłaty III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż/podawanie napojów alkoholowych, w terminie do dnia 30 września 2016 r. Dopełnienie powyższego obowiązku jest warunkiem zachowania uprawnień do kontynuowania sprzedaży napojów alkoholowych.

  Czytaj

 • 26 September 2016 r.

  UWAGA! Przerwy w dostawie prądu w Ząbkowicach Śląskich!

  TAURON Dystrybucja S.A. oddział w Wałbrzychu informuje, że w dniu 27 września 2016r. w Ząbkowicach Śląskich na ulicach:Aliantów, Grunwaldzkiej, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej, Rynek i Tadeusza Kościuszki nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej od godz. 8:00 do godz. 14:00 Powyższe wyłączenie jest konieczne do przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych na urządzeniach zasilających.

  Czytaj

 • 25 September 2016 r.

  UWAGA! Przerwy w dostawie prądu w Ząbkowicach Śląskich!

  TAURON Dystrybucja S.A. oddział w Wałbrzychu informuje, że w dniu 26 września 2016r. w Ząbkowicach Śląskich na ulicach: Batalionów Chłopskich, Młynarskiej, Strażackiej, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Proletariatczyków i Ziębickiej nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej od godz. 8:00 do godz. 14:00 Powyższe wyłączenie jest konieczne do przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych na urządzeniach zasilających.

  Czytaj

 • 23 September 2016 r.

  OGŁOSZENIE O MOŻLIWOŚCI ZGŁASZANIA UWAG DO OFERTY NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO

  Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 239 ) na realizację zadania publicznego.

  Czytaj

 • 22 September 2016 r.

  UWAGA! Przerwy w dostawie prądu w Ząbkowicach Śląskich!

  TAURON Dystrybucja S.A. oddział w Wałbrzychu informuje, że w dniu 23 września 2016r. w Ząbkowicach Śląskich na ulicach: Ciasnej, Dolnośląskiej, Kłodzkiej, Krzywej i Szpitalnej nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej od godz. 9:00 do godz. 14:00 Powyższe wyłączenie jest konieczne do przeprowadzenia niezbędnych prac konserwacyjnych na urządzeniach zasilających.

  Czytaj

 • 20 September 2016 r.

  Rajd do Książęcego Kamienia

  Tradycyjnie już w Sulisławicach odbył się doroczny Rajd do Książęcego Kamienia. Wzięło w nim udział około 140 uczestników, którzy pod owiany legendą Kamień szli w dwóch grupach – z Kluczowej i z Piławy Dolnej. 

  Czytaj

Older »

Aktualności: dzisiaj, ostatni tydzień, ostatni miesiąc

Sitemap   |    Print page   |    Go to top