ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór do przedszkoli

 

Gminie Ząbkowice Śląskie rozpocznie się nabór do publicznych przedszkoli i żłobka. Dla przyszłych przedszkolaków przygotowano ponad 700 miejsc w publicznych przedszkolach oraz dla najmłodszych pociech 42 miejsca w żłobku.

Rekrutacja do żłobka i przedszkoli potrwa do 31 marca br. Podstawą zapisania dziecka do przedszkola jest złożenie w wybranej przez rodziców placówce „Wniosku o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola”.  Gmina Ząbkowice Śląskie oferuje w przedszkolach utrzymanie cen całodniowego wyżywienia dzieci na poziomie 6 zł w placówkach funkcjonujących powyżej 5 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, że taki poziom opłat za wyżywienie jest  najniższy w regionie.

Ponadto, za zgodą rodziców, każde dziecko będzie mogło wziąć udział w dodatkowych, a bezpłatnych zajęciach edukacyjnych takich jak: język angielski dla wszystkich wychowanków oraz zajęcia logopedyczne. W bogatej ofercie można również znaleźć grupy integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Ważne jest, że zarówno przedszkola, jak i oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych, funkcjonują w systemie od 5 do 12 godzin dziennie, w zależności od potrzeb i oczekiwań rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedszkoli.

Pliki do pobrania:

wniosek-o-przyjecie-do-p.doc
oswiadczenie-rodzica.doc
deklaracja-o-kontynuacji_przedszkola.doc
 

 

www.zabkowiceslaskie.pl www.jedyneczkazabkowice.szkolnastrona.pl

 

www.pp2zabkowice.pl www.przedszkole4.przedszkolowo.pl

 

www.pp5zabkowice.przedszkolowo.pl www.facebook.com/przedszkoleszklaryhuta

 

 


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.