ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

27.06.2018, 13:30 - 27.06.2018, 14:30

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy, które odbędzie się dnia 27 czerwca 2018 roku o godzinie 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego z proponowanym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie kworum.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Zapoznanie się z wydatkowaniem środków finansowych z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii i plan na rok 2018.

4. Opiniowanie projektów uchwał.

* w sprawie ustalania wysokości opłaty za pobyt dziecka w Żłobku Publicznym w Ząbkowicach Śląskich oraz maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie dziecka w Żłobku Publicznym w Ząbkowicach Śląskich;

* w sprawie przekształcenia oddziału żłobkowego w Przedszkolu Publicznym Nr 1 w Ząbkowicach Śląskich w Żłobek Publiczny oraz nadania mu statutu.

5. Sprawy różne.

6.Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.