ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

LXX Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich

06.07.2018, 08:15 - 06.07.2018, 09:00

Posiedzenie LXX Sesji Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VII kadencji, które odbędzie się dnia 6 lipca 2018 roku o godzinie 8.15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przedstawienie porządku obrad.

3. Rozpatrzenie projektów uchwał:

a) w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta i gminy na 2018 r.;

b) w sprawie zasad usytuowania na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych;

c) w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży oraz poza miejscem sprzedaży na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie;

d) w sprawie wprowadzenia odstępstwa od zakazu spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie;

e) w sprawie przyznania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie, nie stanowiących własności Gminy.

4.       Zamknięcie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.