ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wykaz Pracowników Wydziału Finansów i Planowania

Zastępca Skarbnika

Maria Grzesik

(74) 8-165-337

maria.grzesik@zabkowiceslaskie.pl


Główny specjalista ds. księgowości

Alicja Hopszta

(74) 8-165-340

alicja.hopszta@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. podatków i opłat

Wioletta Markowicz - Dzieńkowska

(74) 8-165-331

wioletta.markowicz-dzienkowska@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. podatków i opłat

Agnieszka Machnicka - Ernst

(74) 8-165-339

agnieszka.machnicka-ernst@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. księgowości

Beata Bedri

(74) 8-165-351

beata.bedri@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. księgowości

Ewa Kołomańska

(74) 8-165-336

ewa.kolomanska@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. księgowości

Małgorzata Korneluk

(74) 8-165-338

malgorzata.korneluk@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. pomocy publicznej

Katarzyna Susz

(74) 8-165-304

katarzyna.susz@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. budżetu i sprawozdawczości

Ewelina Albrecht

(74) 8-165-320

ewelina.albrecht@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. windykacji należności i egzekucji administracyjnej

Alina Wołyniec

(74) 8-165-343

alina.wolyniec@zabkowiceslaskie.pl


Inspektor ds. windykacji należności i egzekucji administracyjnej

Lidia Kryżar

(74) 8-165-342

lidia.kryzar@zabkowiceslaskie.pl


Podinspektor ds. podatków i opłat

Marta Ewertowska

(74) 8-165-362

marta.ewertowska@zabkowiceslaskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.