ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

12.05.2014
Poniżej prezentujemy harmonogram wywozu mebli i odpadów wielkogabarytowych.









URZĄD MIEJSKI W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH INFORMUJE, ŻE ZGODNIE Z ZAŁĄCZONYM HARMONOGRAMEM

będzie przeprowadzona

ZBIÓRKA  NASTĘPUJĄCYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH:

MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH to ODPADY, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA SWOJE ROZMIARY I MASĘ NIE MOGĄ BYĆ UMIESZCZONE W TYPOWYCH POJEMNIKACH NA ODPADY KOMUNALNE np. kanapy, fotele, meblościanki, dywany
ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGOnp. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp.
ZUŻYTYCH BATERII I AKUMULATORÓW, ZUŻYTE OPONY SAMOCHODOWE, ODZIEŻY I TEKSTYLIÓW

!!!  UWAGA !!!

ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY MUSI BYĆ ODDANY W CAŁOŚCI BEZ WYMONTOWANIA ELEKTRONIKI!

INFORMUJEMY IŻ ZBIÓRKA DOTYCZY WYŁĄCZNIE WYŻEJ WYMIENIONYCH ODPADÓW

PROSIMY O NIEWYSTAWIANIE INNYCH RODZAJÓW ODPADÓW NP. GRUZU, ZIEMI, ODPADÓW, ZIELONYCH, LEKÓW  ITP.

ODPADY NALEŻY UMIESZCZAĆ PRZY GRANICY POSESJI W WIDOCZNYM MIEJSCU  
W WYZNACZONYCH TERMINACH I W GODZINACH

 

WORKI  LUB INNE OPAKOWANIA, W KTÓRYCH WYSTAWIANE BĘDĄ ODPADY, POWINNY POSIADAĆ ODPOWIEDNIĄ WYTRZYMAŁOŚĆ, ZABEZPIECZONE PRZED WYSYPANIEM, WYCIEKANIEM, SKALECZENIEM.

ODPADY WYSTAWIONE PO TERMINIE NIE ZOSTANĄ ODEBRANE

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE 

TERMINARZ  WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

 

12.05.2014 (poniedziałek)                                                                                                                                                                            

ul. Daleka (odcinek od ul. Legnickiej do targowiska) od godziny 8:00 do 9:00

ul. Legnicka  od godziny  9:00 do 10:00

ul. Wrocławska  od  godziny 10:30 do 12:00

ul. Głowackiego  od godziny 12:00 do 12:30

ul. Asnyka  od  godziny 12:30 do 13:00

ul. Orkana   od godziny 13:00 do 14:00

ul. Matejki  od godziny 14:00 do 14:15

ul. Zacisze  od godziny  14:15 do 14:30

 

13.05.2014 (wtorek)

 

ul. Niepodległości i Kolejowa od godziny 8:00 do 9:00

ul. Sienkiewicza od godziny 9:10 do 10:00

ul. Batalionów Chłopskich od godziny 10:30 do 11:30

ul. Bohaterów Getta (odcinek od Rynku do świateł) od godziny 11:30 do 12:30

ul. Na Skarpie od godziny 12:30 do 13:00

ul. 1 Maja i Handlowa  od godziny 13:00 do 14:30

 

 

 

14.05.2014 (środa)

 

ul. Waryńskiego od godziny 8:00 do 9:00

ul. Przemysłowa od godziny 9:00 do 9:30

ul. Strzelińska od  godziny 09:30 do 10:00

ul. Mickiewicza  od  godziny 10:30 do 11:30

ul. Traugutta od  godziny 11:30 do 12:30

 

 

15.05.2014 (czwartek)

 

Osiedle Pallotyńskie od godziny 8:00 do 12:00

ul. Daleka – odcinek od krajowej 8 w kierunku Olbrachcic

Plac Ludwika Solskiego, ulice: Bohaterów Getta , Pogodna,  Ignacego
Daszyńskiego,   Jagiellonów, Stefana Jaracza, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Bolesława Limanowskiego, Ludowa, Heleny Modrzejewskiej, Okrężna, Piastowska , Robotnicza, Św. Pallotiego

16.05.2014 (piątek)

 

Osiedle Kwiatowe od godziny  8:00 do 13:00

ul. Działkowca od godziny 13:00 do 13:15

                                                            

 

19.05.2014 (poniedziałek)

 

Rynek, Aliantów, Słowackiego, Strażacka, Kościuszki, M.C Skłodowskiej, Długa  od godziny 8:00 do 9:30

ul. Armii Krajowej, Krzywa, Wojciecha od godziny 9:30 do 10:00

ul. Dolnośląska, Botwina od godziny 10:35 do 11:35

ul. Kłodzka, Szpitalna od godziny 11:40 do 13:00

ul. Ogrodowa od godziny 13:00 do 13:30

ul. Grunwaldzka, Krótka, Plac Jana Pawła II od godziny 13:30 do 14:00

 

20.05.2014 (wtorek)

 

ul. Kamieniecka , Łąkowa, Spokojna, Polna, Cukrownicza  od godziny 8:00 do 13:00

ul. Ciasna od godziny 13:00 do 14:00

 

 

21.05.2014 (środa)

 

ul. Konopnickiej, Prusa od godziny 8:00 do 9:00

ul. Ziębicka (od Rynku do przejazdu kolejowego) od godziny 9:00 do 10:00

ul. Chrobrego i Parkowa od godziny 10:30 do 11:00

ul. Ziębicka (odcinek od przejazdu kolejowego w kierunku Ziębic), Żwirki
i Wigury oraz  Zielona od godziny 11:00 do 12:00

ul. Jasna, Os. Letnie od godziny 12:00 do 14:00

 

 

22.05.2014 (czwartek)

 

Osiedle XX lecia od godziny 8:00 do 12:00

ul. Młynarska od godziny 12:00 do 14:00

 

 

23.05.2014 (piątek)

 

ul. Proletariatczyków  od godziny 8:00 do 9:00

ul. Reymonta, Poprzeczna  od  godziny 9:00 do 9:30

ul. Partyzantów od  godziny 9:30 do 10:00

ul. Żeromskiego od  godziny 10:30 do 11:30

ul. Kusocińskiego od godziny 11:30 do 12:00

ul. Lipowa od godziny 12:00 do 12:15

ul. Staszica od godziny12:15 do 13:00

ul. Powstańców Warszawy, Diamentowa, Rubinowa, Modrzewiowa, Jodłowa od godziny13:00 do 14:00

 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.