ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy do Nawiedzonego Domu i na Krzywą Wieżę!

03.05.2012
Ostatni dzień atrakcji: NAWIEDZONY DOM! Zapraszamy wszystkich, turystów, przyjezdnych gości, mieszkańców gminy i powiatu. Upiory, strachy, zjawy i widma, dostarczą śmiałkom, którzy odważą się przekroczyć próg Izby Pamiątek Regionalnych przy ulicy Krzywej - wielu niesamowitych przeżyć i dreszczu emocji...a zwłaszcza strachu w czystej postaci. Wstęp od 15:00 - 22:00. Zapraszamy! Bilet jedyne 5 zł!

Być w Ząbkowicach Śląskich i nie zwiedzić ząbkowickiej Krzywej Wieży, to tak jak być w Paryżu i nie zwiedzić Wieży Eiffla! Pierwsza Krzywa Wieża w Polsce! Druga w Europie! Odchylenie od pionu - aż 2,14 m! 139 schodów na sam szczyt. A na samej górze piękny widok na Ząbkowice Śląskie i Sudety!

 

Krzywa Wieża jest czynna:
w dniu dzisiejszym - 3 maja – godz. 10:00- 18:00
4-6 maja oraz w kolejnych dniach (również niedziele) aż do 30 września – godz. 10:00 – 18:00

Ceny biletów:
normalny - 4 zł
ulgowy - 2 zł

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.