Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XI Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej

29.12.2015

Odbywający się już od 11 lat na hali słonecznej Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich już za nami. Podobnie jak w roku ubiegłym zwyciężył Orzeł Ząbkowice Śląskie, pokonując w finale 5:0 drużynę Nauczycieli, wciąż aktualnych mistrzów Ząbkowickiej Ligi Futsalu. W meczu o trzecie miejsce Skałki Stolec 2:1 pokonały Tarnovię Tarnów. Stawkę dopełniły drużyny Polonii Ząbkowice Śląskie oraz Czarnych Braszowice – oba zespoły przegrały dwa mecze w grupie i odpadły z turnieju.