ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Wizyta Wojewody Dolnośląskiego

29.04.2014
W budynku Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich odbyło się spotkanie samorządowców Powiatu Ząbkowickiego z Wojewodą Dolnośląskim, Tomaszem Smolarzem.

Spotkanie zorganizowane było w celu zapoznania się nowego Wojewody z przedstawicielami samorządów naszego powiatu. Korzystając jednak z okazji wojewoda zapoznał się z problemami i sprawami poszczególnych gmin naszego powiatu. W spotkaniu z Tomaszem Smolarzem uczestniczyli: starosta ząbkowicki Roman Fester, burmistrzowie Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek,  Barda Krzysztof Żagański, Ziębic Antoni Herbowski,  Złotego Stoku Stanisław Gołębiowski, wójtowie Stoszowic Marek Janikowski,  Ciepłowód Jan Bajtek oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Ząbkowickiego Grażyna Orczyk.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.