ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

WAKACJE 2014 W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - zapraszamy!

18.07.2014
Wakacyjna oferta w Gminie Ząbkowice Śląskie nie pozwoli na nudę - w każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku zapraszamy do uczestnictwa we wszelkich grach, zabawach, turniejach, wycieczkach i zajęciach sportowych. Każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. W programie moc atrakcji: blok rekreacyjno-sportowy dla dzieci i młodzieży, mecze i rozgrywki także dla dorosłych, wycieczki krajoznawcze, wyjazdy na basen i spływ pontonowy, półkolonie, warsztaty plastyczne, gry oraz zabawy z konkursami, wystawy i wiele innych. Szczegóły wakacyjnego programu poniżej.

O sportowe rozgrywki i emocje zadba Ośrodek Sportu i Rekreacji - będzie zdrowo, a przede wszystkim ciekawie i aktywnie. Na stadionie i orliku działać będzie wakacyjna szkółka piłki nożnej, ponadto wśród zajęć sportowych znajdą się: otwarte zajęcia karate kyokushin, siatkówka plażowa na basenie, liga tenisa ziemnego, zajęcia z samoobrony, a także wakacyjna liga piłki nożnej dla dorosłych. Wszystkich spragnionych wrażeń zachęcamy do udziału w wyjazdach do AQUA PARKU oraz na spływ pontonowy- świetna zabawa gwarantowana! Zapraszamy na jedne z największych imprez kulturowych Ząbkowic Śląskich- Dni i Noce Krzywej Wieży oraz XVI Weekend z Frankensteinem, gdzie także nie zabraknie atrakcji dla wszystkich mieszkańców i gości.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia w Bibliotece Publicznej- warsztaty plastyczne oraz gry i zabawy. Ponadto dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w  instruktażu bezpiecznego korzystania z Internetu. Podczas wakacji nie zabraknie aktywnego wypoczynku- w myśl tego proponujemy wycieczkę na Zamek Książ i na Masyw Ślęża. Dodatkowo zachęcamy do uczestnictwa w wakacyjnych półkoloniach odbywających się w Przedszkolu w Szklarach oraz w Oddziale w Bobolicach w terminie od 7 lipca do 18 lipca 2014 r.; przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Ząbkowicach Śląskich w terminie od 30 czerwca do 11 lipca 2014 r. oraz w Zespole Przedszkolno Szkolnym w Stolcu w terminie od  30 czerwca do 11 lipca 2014 r.

Do tanecznego i artystycznego spędzania wolnego czasu zachęca Ząbkowicki Ośrodek Kultury- w propozycjach znajdują się warsztaty tańca nowoczesnego, warsztaty wykonywania biżuterii i ceramiki, oraz warsztaty teatralne, a ponadto wystawa Mangi Shinarei.

Szczegóły dotyczące harmonogramu wakacyjnych imprez znajdują się na plakacie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzania tegorocznego lata w Gminie Ząbkowice Śląskie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.