ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Mobilny Punkt Informacyjny - bezpłatne konsultacje

28.08.2014
W dniu 8 września 2014 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 8 września 2014 r. oraz od października w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15 

w godzinach 10.00-13.00.

 

Konsultacje są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.