ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VIII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej – zapraszamy wystawców, mieszkańców i gości

11.08.2014
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych VIII Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej, które odbędą się w dniach 13 -14 września w Ząbkowicach Śląskich na Hali Słonecznej. Podczas imprezy odbędą się koncerty i konkursy. Tradycyjnie zostanie wybrane najbardziej atrakcyjne stoisko – wszystkich wystawców zachęcamy do zgłoszeń, a mieszkańców i gości do odwiedzenia prezentacji i wspólnej zabawy.

Tak, jak w ubiegłym roku na zewnątrz będzie ustawiona hala wystawiennicza, w przypadku, gdy wewnątrz hali zabraknie miejsca dla wystawców.  Ta dodatkowa opcja zabezpieczy imprezę w przypadku złej pogody.

VIII Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej są realizowane w ramach projektu  „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013.

Serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacjach. Tych z Państwa, którzy zdecydują się na udział w lokalnych targach, proszę o odesłanie formularza zgłoszeniowego (podpisanego i zeskanowanego) na maila organizatora kinga@zabkowice-powiat.pl

W razie pytań prosimy również o kontakt z organizatorem Panią Kingą Grabową - Kierownikiem Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Ząbkowicach Śląskich, pod numerem telefonu: 74 816 28 16

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.