ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VI Potworny Zlot Motocyklowy MOTOFRANKESTEIN za nami !

09.06.2014
Blisko 500 motocyklistów gościło w ten weekend w Ząbkowicach Śląskich! Tradycyjnie, mieszkańcy jak i goście mogli podziwiać wspaniałą paradę motocyklową ulicami naszego miasta w której w tym roku uczestniczyli motocykliści z niemal całej Polski a także goście z Czech, Niemiec a nawet z Francji.

Poza paradą mnóstwo atrakcji czekało na wszystkich na Plantach Zamkowych, gdzie pierwszego dnia imprezy zagrali The Colonists, Strain i gwiazda wieczoru zespół 4 Szmery. W sobotę motocykliści udali się na wycieczkę po Kotlinie Kłodzkiej, po której wrócili na Paradę ulicami Ząbkowic Śląskich. Na zamku zaś poza pokazami i konkurencjami zlotowymi, można było wziąć udział w stałym punkcie Potwornego Zlotu, czyli Wampiriadzie, gdzie można było oddać krew potrzebującym. Od strony muzycznej, na scenie zaprezentowały się zespoły Gambling House, Bonhart, Centrala 57, zaś na końcu wystąpiła gwiazda wieczoru i całego zlotu – zespół Golden Life. 

W niedzielę program poświęcony był w całości dzieciom – na zlot przyjechali m.in. żołnierze z 22 Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku, u których można było zjeść żołnierską grochówkę, a także postrzelać z karabin paintballowego. Oprócz tego najmłodsi mogli zwiedzić wóz bojowy strażaków ze Stolca, samochody oraz wyposażenie policji, straży miejskiej oraz straży granicznej.

Gościem specjalnym zlotu był mistrz olimpijski z Moskwy w skoku o tyczce Władysław Kozakiewicz, który przybył na zlot wraz z klubem motocyklowym „Kozaki 80”. Na zlocie promował również swoją autobiografię „Nie mówcie mi jak mam żyć”, którą można było nabyć wraz z dedykacją i autografem mistrza.

VI Potworny Zlot Motocyklowy za nami. Gościliśmy niemal 500 motocyklistów, na Plantach Zamkowych przez cały weekend przewinęło się kilka tysięcy ludzi, którzy wspaniale się bawili i zapewnili o przybyciu na VII Potworny Zlot Motocyklowy – MOTOFRANKENSTEIN na który serdecznie wszystkich zapraszamy ! Do zobaczenia za rok! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.