ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Uroczyste otwarcie Parku Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich – 6 września – zapraszamy!

05.09.2014
Serdecznie zachęcamy mieszkańców i gości do odwiedzenia Parku Miejskiego im. Sybiraków w dniu uroczystego, oficjalnego otwarcia – w programie m. in. koncert zespołu Breslauer Cocktail, występy przedszkolaków, „Narodowe czytanie” Trylogii Henryka Sienkiewicza w narracji Wojewody Dolnośląskiego Tomasza Smolarza i Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka.

Uroczystość otwarcia rozpocznie się o godz. 14.00 w Parku od stronu ul. Ziębickiej. Ważnym elementem wydarzenia będzie wręczenie medali „Krzyż zesłańca sybiru” i innych odznaczeń członkom Koła Związku Sybiraków.

Odnowiony i piękny park to miejsce dla każdego – dzieci mogą bezpiecznie bawić się na nowym placu zabaw, a rodzice wygodnie odpoczywać na ławeczkach. Zachęcamy do spacerów po wybrukowanych alejkach i podziwiania podświetlonej błękitnym światłem fontanny – szczególnie nocą.  Zapraszamy wszystkich do wspólnej rekreacji i zabawy na świeżym  powietrzu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.