ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego po raz szósty

19.08.2014
Targi Produktu Regionalnego i Rękodzieła Artystycznego na stałe wpisały się w kalendarz imprez gminnych. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i ze strony odwiedzających. W minioną sobotę na ząbkowickim rynku już po raz szósty mogliśmy przekonać się o prawdziwości tej tezy. Każdy z odwiedzających mógł nabyć produkty regionalne oraz wyroby rękodzielnicze.

Sierpniowa edycja wydarzenia liczyła ponad 30 wystawców. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób które odwiedzały targi cieszyły się wyroby swojskie i tradycyjne, odgrywające ważną funkcję w kształtowaniu poczucia tożsamości regionalnej. Przedsięwzięcie promuje i wspiera rozwój produkcji ekologicznej, regionalnej żywności oraz wyrobów rzemiosła artystycznego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej z wydarzenia.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.