ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Sesja Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie

25.08.2014
W świetlicy wiejskiej przy ul. Kamienieckiej odbyła się Sesja Przewodniczących Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie, w której wzięli udział Sołtysi, Przewodniczący Rad Sołeckich i Przewodniczący Zarządów Osiedli Gminy Ząbkowice Śląskie

Głównym tematem poruszonym na spotkaniu była informacja dotycząca dopłat bezpośrednich na rok 2015. Kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Stanisław Marszał zaznajomił Sołtysów z Projektem Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz ZGK i Delfina.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.