ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ruszył Dolnośląski Fundusz Małych Grantów

16.09.2014
Na terenie województwa dolnośląskiego ruszył Dolnośląski Fundusz Małych Grantów prowadzony przez organizacje pozarządowe.

Konkurs kierowany będzie do młodych organizacji pozarządowych oraz do grup nieformalnych, które chcą coś zrobić dla swojego środowiska lokalnego. Na projekt ten można będzie uzyskać dotację w wysokości do 5000, 00 zł. Będzie również można uzyskać dotację na wsparcie infrastrukturalne młodych organizacji (zakup sprzętu remont pomieszczeń, itp.). Generator został właśnie uruchomiony, a regulamin już jest dostępny na stronie internetowej: http://www.maleinicjatywy.pl/ 

Pierwszy konkurs zostanie zakończony 29.09.2014.

W celu ułatwienia Państwu wypełnienienia wniosku oraz uzyskania potrzebnych informacji odnośnie projektu zorganizowane zostanie spotkanie dotyczące Dolnośląskiego Funduszu Małych Grantów prowadzone bezpośrednio przez przedstawicieli jednego z organizatorów konkursu - Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych "Tratwa" z Wrocławia, odpowiadzialne za projekty realizowane w powiecie ząbkowickim.
Druga część spotkania poświęcona będzie organizacji zbiórek publicznych w świetle nowych przepisów. 

Spotkanie organizowane jest w czwartek 18.09.2014 o godz. 17.00 w Ząbkowickim Ośrodku Kultury - II piętro (obok Inkubatora NGO).

Informację odnośnie przybycia na spotkanie prosimy kierować na adres e- mail: inkubatorngo.zabkowice@gmail.com

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.