ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

OSiR wydzierżawi lokal na basenie

18.05.2012
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich wydzierżawi lokal na działalność gastronomiczno-handlową na basenie kąpielowym (na sezon letni). Oferty z określeniem stawki netto za każdy dzień pogody i zakresem działalności (zakaz sprzedaży napojów alkoholowych) prosimy składać w kopertach do dnia 10.06.2011 na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śl.

Oferty z określeniem stawki netto za każdy dzień pogody i zakresem działalności (zakaz sprzedaży napojów alkoholowych) prosimy składać w kopertach do dnia 10.06.2011 na adres: Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śl.

fot.: Express-Miejski.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.