ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Muzyka filmowa w „Dolnośląskiej”

29.04.2014
Koło Przyjaciół Biblioteki Pedagogicznej „Libra” w Ząbkowicach Śląskich po raz kolejny przygotowało spotkanie z muzyką. Tym razem była to muzyka filmowa.

W repertuarze m.in. znalazły się piosenki znane z polskiej i zagranicznej kinematografii: „Noce i dnie”, „Jan Serce”, „Syberiada Polska”, „Titanic”, „Skrzypek na dachu”, „W pustyni i puszczy”, „Ojciec chrzestny”, „07 zgłoś się”, „Rio Bravo”. Różnorodność utworów podkreśliła wyjątkowy klimat i była miłym relaksującym przeżyciem dla zgromadzonych słuchaczy w Restauracji „Dolnośląska”. Wśród występujących znaleźli się ząbkowiczanie: Małgorzata Przyjemska, Anna Palac i Aneta Klinke-Osadnik. Koncert prowadzili: Elżbieta M. Horowska, Joanna Tofel i Jacek Kłopocki.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.