ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego

21.08.2014
Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2015. Zapraszamy w związku z tym organizacje pozarządowe z terenu gminy Ząbkowice Śląskie oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażania pisemnych opinii i uwag o projekcie, który zamieszczamy poniżej.

Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego (Wydział  Edukacji Kultury i Sportu – II piętro, pokój 28), lub pobrać ze strony http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/

Wypełnione formularze można składać na biurze Interesanta Urzędu Miejskiego ul.  Maja 15, Ząbkowice Śl., lub przesłać wypełniony dokument e-mailem na adres: anna.marcinkow@zabkowiceslaskie.pl w terminie do 05 września 2014 r. do godz. 16.00.

Pliki do pobrania

Formularz uwag

Projekt Rocznego Programu Współpracy na 2015 r.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.