ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

KONKURS NA NAJBARDZIEJ PRZERAŻAJĄCE PRZEBRANIE PODCZAS PARADY POTWORÓW XVI WEEKENDU Z FRANKENSTEINEM – atrakcyjne nagrody!

22.08.2014
Drodzy Ząbkowiczanie i Goście – ogłaszamy konkurs na najciekawsze i najbardziej przerażające przebranie podczas PARADY POTWORÓW w dniu 30 sierpnia 2014 r. Wystarczy trochę pomysłowości i własnej inwencji twórczej – do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe - zapraszamy do wspólnej zabawy!

Aby wziąć udział w Konkursie, Uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki:

1.      przebrać się kostium/strój nawiązujący tematycznie do Weekendu z Frankensteinem i Parady Potworów;

2.      w sobotę 30 sierpnia 2014 r. w godz. 17.00-17.45 należy stawić się na Ząbkowickim Rynku pod Ratuszem w celu wykonania zdjęć uczestników „Parady Potworów” oraz przekazać wypełnioną kartę zgłoszenia udziału w Konkursie;

3.      przemaszerować w Paradzie Potworów, która rozpocznie się w sobotę 30 sierpnia 2014 r. o godz. 18.00.

Straszny korowód przemaszeruje ulicami miasta w kierunku zamku – zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Oceny strojów na podstawie wykonanych zdjęć oraz wizerunku zaprezentowanego podczas Parady Potworów dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, która oceni stroje/wizerunek i przyzna jedną nagrodę rzeczową w każdej z następujących kategorii wiekowych:

•          dzieci (wiek przedszkolny i szkolny- do 13 roku życia),

•          młodzież (od 13 do 18 roku życia),

•          dorośli (od 18 roku życia).

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2014 roku ok. godz. 20.00 na scenie głównej plantów zamkowych. Na autorów najciekawszych i najstraszniejszych przebrań czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe-niespodzianki!

Szczegóły konkursu w poniższym regulaminie.

DO POBRANIA:

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz kartę zgłoszenia

Zarządzenie Nr 226/VIII/RP-2014  Burmistrza Ząbkowic Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.