ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

IV Olimpiada Przedszkolaków

09.06.2014
Jak co roku odbyła się Olimpiada Przedszkolaków, która po raz czwarty organizowana była na Hali Słonecznej. Jej celem jest propagowanie ruchu i aktywnego spędzania czasu wśród najmłodszych. Dzieci wykazały się wyjątkowym duchem walki, niesamowitą energią, sprawnością, zręcznością oraz pozytywnym współzawodnictwem.

Mottem przewodnim imprezy była dobra zabawa, która wszystkim towarzyszyła od samego początku. Dzieci z dwunastu przedszkoli naszej gminy: Przedszkole Publiczne Nr 1  z Grupą Żłobkową, Przedszkole Publiczne Nr 2, Przedszkole Publiczne Nr 4, Przedszkole Publiczne Nr 5 , Przedszkole Publiczne w Szklary-Hucie, Oddział Przedszkolny w Tarnowie funkcjonujący przy Szkole Podstawowej Nr 1, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Braszowicach, Zespół Przedszkolno Szkolny Stolec, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Zwróconej, Przedszkole Publiczne w Bobolicach oraz Przedszkole Niepubliczne „Kubuś Puchatek” w Ząbkowicach Śląskich uczestniczyły w kilku konkurencjach, których celem było pozytywne współzawodnictwo i wspólna zabawa z uśmiechem na ustach. Nie było przegranych a każde dziecko, które wzięło udział w Olimpiadzie w nagrodę otrzymało medal.

Po skończonych zawodach na zmęczonych, ale wesołych zawodników czekały pyszne kiełbaski z grilla.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.