ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Informacja o zbiórce odpadów wielkogabarytowych - harmonogram wywozu

10.06.2014
URZĄD MIEJSKI W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH INFORMUJE, ŻE ZGODNIE Z ZAŁĄCZONYM TERMINARZEM - od 6 czerwca rozpoczęła się ZBIÓRKA NASTĘPUJĄCYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH:
  • MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH to ODPADY, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA SWOJE ROZMIARY I MASĘ NIE MOGĄ BYĆ UMIESZCZONE W TYPOWYCH POJEMNIKACH NA ODPADY KOMUNALNE np. kanapy, fotele, meblościanki, dywany
  • ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO np. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp.
  • ZUŻYTYCH BATERII I AKUMULATORÓW, ZUŻYTE OPONY SAMOCHODOWE, ODZIEŻY I TEKSTYLIÓW

!!!UWAGA!!!
ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY MUSI BYĆ ODDANY W CAŁOŚCI BEZ WYMONTOWANIA ELEKTRONIKI!

INFORMUJEMY, IŻ ZBIÓRKA DOTYCZY WYŁĄCZNIE WYŻEJ WYMIENIONYCH ODPADÓW PROSIMY O NIEWYSTAWIANIE INNYCH RODZAJÓW ODPADÓW NP. GRUZU, ZIEMI, ODPADÓW, ZIELONYCH, LEKÓW  ITP.
ODPADY NALEŻY UMIESZCZAĆ W WYZNACZONYCH TERMINACH I W WYZNACZONYM MIEJSCU.

WORKI  LUB INNE OPAKOWANIA, W KTÓRYCH WYSTAWIANE BĘDĄ ODPADY, POWINNY POSIADAĆ ODPOWIEDNIĄ WYTRZYMAŁOŚĆ, ZABEZPIECZONE PRZED WYSYPANIEM, WYCIEKANIEM, SKALECZENIEM. ODPADY WYSTAWIONE PO TERMINIE NIE ZOSTANĄ ODEBRANE.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE.

TERMINARZ  WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

TERMINARZ WYWOZU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.