ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

I Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze – zaproszenie dla wystawców – udział bezpłatny!

18.09.2014
Serdecznie zapraszamy producentów i wytwórców z branży rolno-spożywczej do udziału w I Ząbkowickich Targach Rolno-Spożywczych, które odbędą się 4 października 2014r. w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich. To doskonała okazja do prezentacji i reklamy swoich produktów i osiągnięć na rynku rolno-spożywczym. W programie moc atrakcji dla odwiedzających: wystawa maszyn rolniczych, konkursy dla wystawców i publiczności, warsztaty dla dzieci, występy zespołów i darmowa degustacja wielu potraw z ziemniaka! Zapraszamy wystawców do udziału w I Ząbkowickich Targach Rolno-Spożywczych - są jeszcze wolne miejsca!

Zgłoszenie (POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA) należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15  osobiście w Biurze Obsługi Interesanta, lub wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie bądź na adres e-mail: alicja.szczepanska@zabkowiceslaskie.pl z dopiskiem na kopercie lub w tytule wiadomości e-mail: zgłoszenie na I Ząbkowickie Targi Rolno-Spożywcze.

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 19.09.2014 r. do godz. 15.00.

W sprawach organizacyjnych proszę kontaktować się z Wydziałem Rozwoju i Promocji, tel. (74) 81 65 322, e-mail: matylda.grabalska@zabkowiceslaskie.pl.

Wierzymy, że inicjatywa będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony wystawców jak i zwiedzających. Liczymy na Państwa obecność.

Udział w Targach Rolno-Spożywczych jest bezpłatny!

Szczegóły programu wkrótce.

Zarządzenie o ustaleniu Regulaminu Konkursu

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin I Ząbkowickich Targów Rolno-Spożywczych

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.