ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Absolutorium dla Burmistrza Ząbkowic Śląskich

22.05.2012
W dniu dzisiejszym Rada Miejska Ząbkowic Śląskich podczas XXX Sesji Rady Miejskiej jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Ząbkowic Śląskich.

Głosowanie, zgodnie z procedurą poprzedzone było odczytaniem pozytywnych opinii Składu Orzekającego RIO oraz Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej.

Przed przystąpieniem do głosowania burmistrz Marcin Orzeszek przedstawił wszystkim zgromadzonym w tym dniu w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego prezentację multimedialną z realizacji  wykonania budżetu za rok 2011 podkreślając, że był to bardzo dobry rok dla Gminy Ząbkowice Śląskie z rekordowym bliskim 15 milionowym poziomem zrealizowanych wydatków inwestycyjnych. Budżet ten mógł być zrealizowany dzięki skutecznej i dobrej współpracy z Radą Miejską, Sołtysami, Przewodniczącymi Organów Wykonawczych Jednostek Pomocniczych z terenu Miasta i Gminy Ząbkowice Śląskie, za którą to współpracę burmistrz złożył wszystkim podziękowania.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.