ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mapa strony

36 Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego w Karate Kyokushin

14.03.2017
Ząbkowicka Hala Słoneczna po raz kolejny gościła Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego w Karate Kyokushin. W Mieście Krzywej Wieży i Frankensteina rywalizowało kilkuset sportowców z kilku województw. Gospodarzem imprezy był Ząbkowicki Klub Karate Kyokusinhkai. Poniżej prezentujemy Państwu komplet wyników:

Kategoria kata - juniorki młodsze:
1. Wajgelt Ida (Sieradz)
2. Tokarska Kinga (Sieradz)
3. Mazur Weronika (Radomsko)
4. Szumska Maja (Siechnice)

Kategoria kata - juniorzy młodsi:
1. Wachnicki Michał (Opole)
2. Dołhun Konrad (Lubin)
3. Kanicki Kacper (Olesno)
4. Jednak Krystian (Ząbkowice Śląskie)

Kategoria kata - juniorki:
1. Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)
2. Konatowska Wiktoria (Leszno)
3. Pełczyk Maria (Leszno)
4. Ful Wiktoria (Opole)

Kategoria kata - juniorzy:
1. Rosa Karol (Dzierżoniów)
2. Kiersnowski Bartosz (Dzierżoniów)
3. Wysokiński Grzegorz (Siechnice)
4. Gocko Oskar (Dzierżoniów)

Kategoria kata - seniorki:
1. Kijas Maja (Wrocław Sypień)
2. Stryczek Katarzyna (Świdnica)
3. Koza Małgorzata (Ząbkowice Śląskie)
4. Wrona Patrycja (Ząbkowice Śląskie)

Kategoria kata - seniorzy:
1. Jakubowski Michał (Siechnice)
2. Staściuk Tomasz (Dzierżoniów)
3. Krupa Krysztof (Dzierżoniów)
4. Rogowski Kacper (Dzierżoniów)

Kumite mężczyzn - do 70 kg:
1. Zhrediev Nikita (Wrocław Sypień)
2. Rogowski Kacper (Dzierżoniów)
3. Stawieraj Hubert (Sieradz)
- Opala Adrian (Wołów)

Kumite mężczyzn - do 80 kg:
1. Wloczyk Tomasz (Wrocław Sypień)
2. Nikiel Michał (Siechnice)
3. Makles Wiktor (Wrocław Sypień)
- Krupa Marcin (Wrocław Sypień)

Kumite mężczyzn +80 kg:
1. Galiński Damian (Wrocław Sypień)
2. Kułakowski Marcin (Siechnice)
3. Petecki Dawid (Wrocław Sypień)
- Galiński Bartosz (Wrocław Sypień)

Kumite mężczyzn masters - do 85 kg:
1. Pronobis Marcin (Wrocław Lamot)
2. Madej Robert (Wrocław Sypień)
3. Adach Dariusz (Ząbkowice Śląskie)
- Jednak Krzysztof (Ząbkowice Śląskie)

Kumite mężczyzn - masters +85 kg:
1. Ślęzak Andrzej (Wrocław Sypień)
2. Pastuszka Andrzej (Wrocław Sypień)
3. Maciejewski Maciej (Siechnice)
- Lewandowski Wojciech (Ząbkowice Śląskie)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze do 50 kg:
1. Krochmalna Wiktoria (Leszno)
2. Stepko Sara (Jelenia Góra)
3. Duch Zuanna (Sieradz)
- Tokarska Kinga (Sieradz)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze do 55 kg:
1. Kurzątkowska Oliwia (Wrocław Lamot)
2. Nowak Weronika (Wrocław Lamot)
3. Nycek Kinga (Lądek Zdrój)
- Milewska Justyna (Jelenia Góra)

Kumite semi-kontakt - juniorki młodsze +55 kg:
1. Zdeb Joanna (Wrocław Lamot)
2. Wajgelt Ida (Sieradz)
3. Baranowska Alicja (Jelenia Góra)
- Płachetko Emilia (Wrocław Sypień)

Kumite semi-kontakt - juniorki do 55 kg: 
1. Pełczyk Maria (Leszno)
2. Chrzanowska Natalia (Wrocław Lamot)
3. Chrzanowska Klaudia (Wrocław Lamot)
- Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)

Kumite semi-kontakt - juniorki +55 kg:
1. Ful Wiktoria (Opole)
2. Śmiałkowska Agnieszka (Wrocław Lamot)
3. Sosnowska Zuzanna (Leszno)
- Kaplica Klaudia (Sieradz)

Kumite semi-kontakt - juniorzy młodsi do 60 kg:
1. Flis Jakub (Wrocław Lamot)
2. Mikołajczyk Marcin (Leszno)
3. Szmidt Przemysław (Lądek Zdrój)
- Dołhun Konrad (Lubin)

Kumite semi-kontakt - juniorzy młodsi +60 kg:
1. Dobosz Adrian (Jelenia Góra)
2. Przybylak Szymon (Leszno)
3. Raś Krystian (Jelenia Góra)
- Wąsala Marek (Jelenia Góra)

Kumite semi-kontakt - juniorzy do 65 kg:
1. Janusek Kamil (Wrocław Sypień)
2. Kulig Kamil (Sieradz)
3. Gocko Oskar (Dzierżoniów)
- Duk Michał (Wrocław Lamot)

Kumite semi-kontakt - juniorzy do 70 kg:
1. Fabijan Adam (Wrocław Lamot)
2. Stasiak Mikolaj (Lubin)
3. Rosa Karol (Dzierżoniów)
- Tołściuk Jakub (Wrocław Lamot)

Kumite semi-kontakt - juniorzy +70 kg:
1. Wasilewski Grzegorz (Wrocław Lamot)
2. Cwynar Wojciech (Sieradz)
3. Sikora Dominik (Lubin)
- Bewko Mateusz (Opole)

Kumite semi-kontakt - kobiety do 60 kg:
1. Kozubowska Agata (Opole)
2. Radzewicz Magdalena (Tarnów Opl. - Zdzieszowice)
3. Wachowiak Michalina (Wrocław Lamot)
- Koza Małgorzata (Ząbkowice Śląskie)

Kumite semi-kontakt - kobiety +60 kg:
1. Kostecka Agnieszka (Wrocław Sypień)
2. Wajgelt Iga (Sieradz)
3. Mróz Aleksandra (Wrocław Lamot)
- Chaba Agata (Opole)

Kumite WKF - juniorki młodsze - open:
1. Wajgelt Ida (Sieradz)
2. Tokarska Kinga (Sieradz)
3. Krochmalna Wiktoria (Leszno)
- Duch Zuzanna (Sieradz)

Kumite WKF juniorzy młodsi - open:
1. Dołhun Konrad (Lubin)
2. Szmidt Przemysław (Lądek Zdrój)
3. Kulig Kamil (Sieradz)
- Jednak Krystian (Ząbkowice Śląskie)

Kumite WKF - juniorki - open:
1. Wiatrowska Anna (Wrocław Sypień)
2. Kapica Klaudia (Sieradz)
3. Pełczyk Maria (Leszno)
- Konatowka Wiktoria (Leszno)

Kumite WKF - juniorzy - open:
1. Sikora Dominik (Lubin)
2. Stasiak Mikołaj (Lubin)
3. Horbowy Piotr (Lubin)
- Sobala Błażej (Ząbkowice Śląskie)

Kumite WKF - kobiety - open:
1. Kijas Maja (Wrocław Sypień)
2. Wajgelt Iga (Sieradz)
3. Bigos Anna (Wrocław Sypień)
- Kostecka Agnieszka (Wrocław Sypień)

Kumite WKF - mężczyźni - open:
1. Zherdiev Nikita (Wrocław Sypień)
2. Piętoń Damian (Wołów)
3. Kotarski Krzysztof (Sieradz)
- Salo Nazar (Wrocław Sypień)

Klasyfikacja drużynowa:
1. Wrocław Sypień
2. Wrocław Lamot
3. Sieradz