ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

13-14 września 2014 r. – Prezentacje Gospodarcze tuż tuż

10.09.2014
Już po raz ósmy w ząbkowickiej Hali Słonecznej odbędą się Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej. W najbliższy weekend ponad 60 firm i instytucji będzie prezentowało na stoiskach wystawienniczych swój dorobek gospodarczy i osiągnięcia. Nie zabraknie dużych firm zatrudniających kilkuset pracowników jak i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie również wiele niespodzianek dla odwiedzających i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zgodnie z tradycją podczas prezentacji będzie wybierane NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE STOISKO. Główną nagrodę w wysokości 3.000 zł ufundował Zarząd Powiatu Ząbkowickiego. Zgromadzona publiczność natomiast będzie miała szanse wygrać wiele nagród rzeczowych, m.in. Tablet, Podkaszarkę McCULLOCH, zestawy kosmetyków, terenowe gry planszowe, produkty regionalne i wiele innych.

Wyróżnienia Wieża Sukcesu 2014 otrzymają  podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, które poprzez rozwijanie swojej działalności tworzą nowe miejsca pracy na lokalnym rynku, wykorzystują technologie przyjazne środowisku, stwarzają innowacyjne rozwiązania, współpracują z samorządem lokalnym i przyczyniają się do kształtowania pozytywnego wizerunku Powiatu Ząbkowickiego.

Po raz pierwszy nie lada gratka czeka na filatelistów! Do zdobycia klasery, okolicznościowe znaczki i nagrody niespodzianki.

Na najmłodszych będzie czekał bezpłatny park zabawa z dmuchańcami, a dla nieco starszych koncerty i występny wokalistów. Na scenie wystąpią m.in.: Waldemar Bałwas, Feeling Station, Wojciech Bałwako AKUSTYCZNIE, Agnieszka Bartkiewicz, UTW, Jadwiga Adamska, Bee Gees Cover, a także Bieguni.

Dodatkową atrakcją będzie wystawa ciągników i maszyn rolniczych.

Na Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej warto być! Wstęp bezpłatny, udział darmowy! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.